Web Site Kurulumu

web site kurulumu
Web Site Kurulumu

Web site kurulumu hizmetimiz artık sizlerle. Sizin için anahtar teslim blogunuzu kurabilirim. Tamamen profesyonel bir bloga sadece 1500 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bütün ayarları yapılmış sıfır bir bloga sahip olursunuz size sadece içerik girmek kalır. Aradaki bütün teknik teferruatla uğraşmadan profesyonel bir web sitesine sahip olun.

Fiyat: 1500 TL

Web Site Kurulumu

Web Site Kurulumu: Sizin için anahtar teslim profesyonel bir web sitesi kurabilirim. Blog açma hakkında sizlerde ücretsiz blog açma konumu okuyarak kendi blog sayfanızı oluşturabilirsiniz. Profesyonel bir blog siteniz olsun istiyorsanız benden bu hizmeti satın alabilirsiniz. Web sitenizin kurulumu ile beraber Google News Kayıt hizmetimizi alarak yeni kurmuş olduğunuz sitenizin yükselişinde hızlı index alarak rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Bu hizmetin içerisinde neler var?

Blog Sitesi Kurulumu (WordPress)

Domain + Hosting + Tema + Temanın Türkçeleştirilmesi + Gerekli eklentiler ve ayarları + Gerekli sayfaların oluşturulması + Seo eklentisi ayarları + Gerekli site ayarları + Search console kaydı ve sitenizin arama motorlarına eklenmesi wordpress blog sitesi kurulumu paketinin içerisindekilerdir.

Yukarıdaki hizmetlerin tamamına sahip olmak için ödemeniz gereken ücret 1500 TL dir. Ben sizin için bütün her şeyi ayarlıyorum, size ise sadece içerik girmek kalıyor.

Domain ve hostingi birlikte sizin adınıza alıyoruz yani tescilliyoruz. Daha sonra beraber size en uygun temayı seçiyoruz. Ben sizin adınıza o temayı alıp kurulumunu yapıyorum. Temayı seçerken demoda ne görüyorsanız aynısını sizin için kuruyorum. Kurduğumuz temayı Türkçe’leştiriyorum.

Gerekli eklentiler, cache, resim optimizer vs kuruluyor. Seo ayarlarını yapıyorum, kurduğumuz seo eklentisini en iyi performansı almanız için sitenize göre ayarlıyorum. Hakkında, iletişim gibi gerekli olan sayfaları kuruyorum ve iletişim sayfası için gerekli eklentileri kurup ayarlarını da yapıyorum.

Bütün bunlar bittikten sonra sitenizi arama motorlarına tanıtıyorum ve anahtar teslim şekilde. İçerik girmeye hazır sitenizi size teslim ediyorum. Sizler bilmediğiniz terimler ve gözünüzü korkutan bu süreç ile hiç uğraşmıyorsunuz. Acaba yapabilecek miyim? Yanlış yaparım korkusu olmadan işi profesyoneline bırakıyorsunuz. Kurulum süremiz en fazla 3 gün dür.

XenForo Forum Sitesi Kurulumu

XenForo Forum Sitesi Kurulumu
XenForo Forum Sitesi Kurulumu

Forum yazılımları arasında en iyi olarak herkes tarafından kabul edilen Xenforo forum sistemini kullanarak web sitenizi kuruyorum. Forum yazılımları arasında en iyisi olarak kabul gören ve en profesyonel forum scripti olan Xenforo ücretli bir yazılım. Bir çok kaliteli temasının ve eklentisinin hakkını gerçekten sonuna kadar veriyor. Xenforo forum sitesi kurulumu hizmetini alarak nelere sahip olacaksınız?

Forum sitenizi kuruyorum, bütün ayarlarını yapıyorum, eklentileri, tema seçimi, seo ayarları ve sizinle beraber karar verdiğimiz uygun gördüğümüz eklentileri kurup ayarlarını yapıyorum. Benden sitenizi teslim aldıktan sonra size sadece sitenize içerik girmeniz kalıyor. Bu hizmeti satın almak, demoları görmek ve aklınızdaki soruları sormak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

MyBB Forum Sitesi Kurulumu

MyBB Forum Sitesi Kurulumu
MyBB Forum Sitesi Kurulumu

Ücretsiz forum yazılımları arasında en iyisi olan MyBB bir çok ücretli forum scriptine göre çok daha kullanışlı ve seo uyumludur. Bir çok projemde Mybb kullanarak çok ciddi sıralamalara ulaştım ve çok yüksek hitler elde ettim. Bazı eklenti ve temaları bir çok scriptte hala yok ve çok kullanışlı. Özellikle son zamanlardaki güncellemeleri ile ücretli rakipleri kadar talep görmeye de başladı. Muhtemelen mybb 2 versiyonuna geçiş yaptığında çok daha farklı bir boyuta geçeceğine eminim. Mybb forum sitesi kurulumu hizmeti neleri içermektedir?

Sizler için sıfırdan tertemiz bir mybb forum kuruyorum. Bütün forum ayarlarını, seo ayarlarını yapıyor ve eklentilerini yüklüyorum. Sizinle beraber istekleriniz doğrultusunda forumu şekillendirip beraber karar vereceğimiz bir temayı kuruyorum. Bu hizmeti satın almak, demoları görmek ve aklınızdaki soruları sormak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Sorularınız için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.