Web Site Kurulumu

web site kurulumu

Web site kurulumu hizmetimiz artık sizlerle. Sizin için anahtar teslim blogunuzu kurabilirim. Tamamen profesyonel bir bloga sadece 300 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bütün ayarları yapılmış sıfır bir bloga sahip olursunuz size sadece içerik girmek kalır. Aradaki bütün teknik teferruatla uğraşmadan profesyonel bir web sitesine sahip olun.

Fiyat: 300 TL

Açıklama

Web Site Kurulumu: Sizin için anahtar teslim profesyonel bir web sitesi kurabilirim.

Bu hizmetin içerisinde neler var?

Web Site Kurulumu

Domain + Hosting + Tema + Temanın Türkçeleştirilmesi + Gerekli eklentiler ve ayarları + Gerekli sayfaların oluşturulması + Seo eklentisi ayarları + Gerekli site ayarları + Search console kaydı ve sitenizin arama motorlarına eklenmesi

Yukarıdaki hizmetlerin tamamına sahip olmak için ödemeniz gereken ücret 300 TL dir. Ben sizin için bütün her şeyi ayarlıyorum, size ise sadece içerik girmek kalıyor.

Domain ve hostingi birlikte sizin adınıza alıyoruz yani tescilliyoruz. Daha sonra beraber size en uygun temayı seçiyoruz. Ben sizin adınıza o temayı alıp kurulumunu yapıyorum. Temayı seçerken demoda ne görüyorsanız aynısını sizin için kuruyorum. Kurduğumuz temayı Türkçe’leştiriyorum.

Gerekli eklentiler, cache, resim optimizer vs kuruluyor. Seo ayarlarını yapıyorum, kurduğumuz seo eklentisini en iyi performansı almanız için sitenize göre ayarlıyorum. Hakkında, iletişim gibi gerekli olan sayfaları kuruyorum ve iletişim sayfası için gerekli eklentileri kurup ayarlarını da yapıyorum.

Bütün bunlar bittikten sonra sitenizi arama motorlarına tanıtıyorum ve anahtar teslim şekilde. İçerik girmeye hazır sitenizi size teslim ediyorum. Sizler bilmediğiniz terimler ve gözünüzü korkutan bu süreç ile hiç uğraşmıyorsunuz. Acaba yapabilecek miyim? Yanlış yaparım korkusu olmadan işi profesyoneline bırakıyorsunuz. Kurulum süremiz en fazla 3 gün dür.

Sorularınız için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.