Category Archives: Seo

Seo teknikleri, seo ipuçları ve uygulamalarını bu kategoride bulabilirsiniz. En güncel seo tekniklerini uygulayarak rakipleriniz karşısında sıralamada öne geçebilirsiniz.

SEO Paketleri Backlink Paketi Fiyatları | 1. SIRA SİZİN

Bugün r10’un en çok satan seo paketleri arasında olan bir konuyu inceleyeceğiz. Bir çoğunu nasıl ücretsiz olarak alacağınızı anlatacağım, bu sayede hiçbir ücret ödemeden sitenize kendiniz off page seo yapacabileceksiniz. Ortalama 250 ile 350 lira arasında satılan bu backlink paketi sitenizi üst sıralara taşıyacak. Seo fiyatları aslında çok yüksek olmasa da, vaktiniz varsa boş durmak… Read More »

Category: Seo

Blog Açmak İsteyenlere Öneriler – Ücretsiz Blog Açma

Bir blog açmak istiyorsunuz, yazılarınızı insanlara duyurmak, okutmak ve onlarla etkileşime girmek istiyorsunuz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz.. Bu yazımın sonunda kendinize bir açabilecek ve blogunuzu insanlara duyurabileceksiniz. Yazımı sonuna kadar dikkatlice okuyup, söylediklerimi uyguladığınızda; blog nasıl açılır, blog açarak para nasıl kazanılır gibi soruların cevaplarını bulacaksınız. Tamamen amatör bir şekilde sadece blog yazarak iki haneli… Read More »

Category: Seo

Kimsenin Anlatmadığı 6 SEO Hilesi 1. SIRAYA ÇIKACAKSINIZ

Sizlere bugün kimsenin anlatmadığı 6 seo hilesi hakkında bir şeylerden bahsedeceğim. Aslında sizlere seo uyumlu makale konumda google’da 1. sıraya çıkmak için yapmanız gerekenleri anlatmıştım. Sürekli aynı tip şeyleri okumaktan bıkanlar için bu konu tam size göre. Sizlere bu yazımda az bilinen ve bilenlerinin de asla bahsetmediği seo ipuçlarından bahsedeceğim. Çoğu seo uzmanı bloglarında bir… Read More »

Category: Seo

Backlink Nasıl Alınmalı İnanılmaz SEO Sonuçları

Benim gözlemlerime bir çok insanın sorduğu tek bir soru var “Backlink Nasıl Alınmalı?” bu konuda bir çok kaynak bulabilirsiniz. Uygulayıp uygulamamak size kalmış ama benim size bugün anlatacağım konu hakkında kaynak bulamazsınız, insanlar bunları anlatmaz. “Anahtar Kelime Dengesi” hakkında sizlere bilgi vereceğim. Bunlar anlatılmaz dedim, evet insanlar bunları anlatmıyor sizlere lafı dolambaçlı şekillerde anlatıp aslında… Read More »

Category: Seo

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır 2020

Bu yazımızda size özgün yazmalısınız, kopya olmamalı gibi laf kalabalığı yapmayacağım, size direk ihtiyacınız olan bilgiyi vereceğim. Zaten seo ile ilgilenen herkes özgün yazması gerektiğini biliyordur. Kopya içerik ile bir yere zaten gelemezsiniz. Sizlere bu yazının sonun kusursuz seo uyumlu makale nasıl yazılır bunu en ince ayrıntısına kadar öğreteceğim. Sadece bu makale yazma tekniği ile… Read More »

Category: Seo