hizli da artırma yöntemleri 30 günde da 50 olacak

Websiteniz İçin hızlı DA artırma yöntemleri (30 Günde da 50+)

Uzun zamandır blogumda makale yayınlamamıştım. Bugün bomba gibi bir makale ile karşınızdayım. Hızlı DA(domain authority) artırma yöntemi hakkında sizlere bilgi vereceğim. Bu yöntem hakkında ilk başta şu bilgiyi vereyim. Evet bir çok backlink almış olacağız ama bu backlinkler sitenizin seosuna çok bir etki etmeyecek. Sıralamanızı değiştirmeyecek fakat domain authority’nizi artıracak. Bu yöntem aslında da manipülasyonu olarak geçiyor yabancı kaynaklarda, biz de bugün bunu işleyeceğiz.

DA ARTIRMA YÖNTEMLERİ

Bu yöntem ile sitenizin 0 olan da’sını ortalama 1 ayda 40+ seviyelerine çıkarabiliyorsunuz. Daha yüksek olan da ları ise 50+ lara kadar çok rahat 1 ayda çıkartabiliyorsunuz. Siteniz değerlerini buradan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz https://analytics.moz.com/pro/link-explorer/home

Aşağıdaki listeyi yazının en sonunda sitemizin webmaster forumu bölümüne ekleyeceğim, dosyayı oradan indirebilirsiniz. Şimdi size yöntemden bahsedeyim.

Öncelikle listede bulunan alisverisforumu sitesinin linkini ctrl+f yaparak değiştir kısmından kendi linkiniz yapmalısınız. Ek olarak keyword kısmını da kendi sitenize göre düzenleyin.

da artırma yöntemleri

Daha sonrasında ise bu linkleri html koduna çevirme kısmına geliyoruz. Aşağıdaki site aracılığı ile bunu çok kolay yapabiyoruz. Binlence linki tek bir hareket ile istediğimiz keyword ile html koduna çeviriyoruz.

http://wosgroup.com/genhyp/

Bu siteye giriyoruz ve aşağıdaki gibi bir şekilde kendi bilgilerinizi giriyoruz. Bunu exceldeki sutünları kopyalayarak kolayca yapabilirsiniz.

Links yazan yere ayarladğımız linklerimizi ve keywords yazan yere de kendi keywordlerimizi sutün halinde kopyalayarak yapıştırıyoruz. Daha sonra Generate Hyperlinks butonuna basıyoruz ve html kodlarımız sol tarafta oluşuyor. Şimdi son olarak bu linkleri indexletiyoruz ve ortalama 30 gün gibi bir sürede da’nız artmış oluyor.

Hızlı da artırma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olduk buradan sonra dosyayı indirmek için forumdaki ilgili konuya gidebilirsiniz. Ayrıca linkleri indexletmeniz için de forumda bahsettiğim yöntemi uygulayabilirsiniz.

Linklere nasıl index aldıracağımızı forum sitemize giderek bu konudan öğrenebilirsiniz: https://forum.wmbey.com/threads/da-artirmak-icin-backlink-indexletme.3/

Bu konu ile ilgili pek Türkçe kaynak yok ama Yabancı diliniz olmasa dahi en azından fikir vermesi açısından aşağıdaki videolara bakabilirsiniz.

2 Comments
  • ibrahim arslan
    Posted at 02:26h, 22 Kasım Cevapla

    Gerçekten güzel bir bilgi, kendi web sitem için DA değerini nasıl arttırabileceğim konusunda araştırmalar yapıyordum gerçekten yararlı bir paylaşım olmuş teşekkür ederim hemen deneyeceğim

  • Aycup
    Posted at 13:32h, 23 Kasım Cevapla

    Çok açıklayıcı ve düzgün anlatımlı içerik olmuş web sitem için uygulamasını yapacağım.

Post A Comment