Google News Kayıt Hizmeti 250 TL ONAY GARANTİLİ

google news kayıt
google news kayıt

Onay alma garantili Google News Kayıt Hizmeti sadece 250TL. Google news kaydı almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz sadece arkanıza yaslanın sizin için her şeyi biz yapalım. Sitenizi inceledikten sonra hazırladığımız Google news başvurusu ile ortalama üç iş gününde onayınızı alıyoruz. Google news site ekleme işlemlerini sizin yerine usta ellerin yapması onay alamama ihtimalinizi ortadan kaldıracak.

Google News Nedir?

Size kısaca bu hizmetten bahsedeyim. Daha önceleri sadece haber sitelerini kaydedebildiğimiz bu hizmet aslında bir Google Haberler hizmetidir. Türkçe ‘ye çevirdiğimizde de bu anlama gelen tabir daha sonraları çoğu siteyi kabul etmeye başladı. Bazı ufak değişiklikler ile bir çok kategorideki siteye onay alarak sistemdeki ufak açıklardan faydalanabiliyoruz.

Google keşfet ile bir günde 20000 tekil trafik çekmiş bir web sitemizden görüntü. Bu görseldeki sitemiz çok aktif bir site değil fakat bu örnekten de anlayacağınız üzere Google Newse tek bir haber bile düşürmek sitenizin hitini kaç katına çıkartabiliyor.

Google news haber düşürme
Google news haber düşürme

Onay garantili kayıt hizmeti, sizler için sitenize Google news kaydı alıyoruz ve sitenizi news aramalarında çıkartıyoruz.

Google news kaydı almak için sitenizin haber sitesi olmasına gerek yok.

Hangi siteler onay alır diye sorarsanız şu an legal olan bütün sitelere onay alabiliyoruz referanslarımız arasında 3 makalesi olan site, forum siteleri, sahibinden sitesi, ilan sitesi, nakliyat sitesi gibi siteler vardır. Bu siteleri özellikle göstermemdeki amaç içerik sayısı ve türü önemsenmeden her türlü siteye onay alabildiğimizi göstermek istememdir.

Sizler için sitenizi inceliyoruz ve news kaydı almasına engel olabilecek durumları düzeltiyoruz.

%100 onay garantilidir en fazla 2 hafta içerisinde siteniz onay almış olacaktır.

Google news kaydının faydaları nelerdir?

Son zamanlarda takıldığım bazı forumlarda ve Facebook gruplarında “İndex problemini nasıl çözerim sitemin sadece ana sayfası index alıyor alt sayfalar almıyor” gibi bir çok soruya ve konuya rast geliyorum. Bunun bir çok sebebi olabilir meta taglerinizi ve robots.txt sayfanızı kontrol ettikten sonra teknik bir sorun olmadığına kanaat getirirseniz sitenize news kaydı almanız çok faydalı olacaktır ve sonucunu çözecektir. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda bizimle iletişime geçerek sorunu kolayca çözüme ulaştırabilirsiniz.

Sadece bu görsel hazırlanmak için açılmış normalde hiç hiti olmayan fakat bir haber düşürme ile çok yüksek trafik elde ettiğimiz sitemizi paylaşmak istiyorum.

Google keşfet
Google keşfet haber düşürme
  1. Sitenizin organik trafiği yükselir.
  2. Hitiniz arttığı için gelirinizde de artış olacaktır.
  3. Büyük firmalardan tanıtım yazıları ve reklamlar alabileceksiniz.
  4. Alexa değerleriniz düşer.
  5. İndex hızını artar.
  6. Sitenizin otoritesi yükselir.
  7. Seo için harcadığınız paradan tasarruf edin.
  8. Sitenizin markalaşması konusunda ilk adımınızı atmış olun.

Forum siteleri google haberlere kaydedilir mi?

Google news sistemine forum siteleri de kaydedilebiliyor. Düzgün hazırlanmış bir başvuru formu ile ufak tüyolar ile kolaylıkla onay alabiliyoruz. Şu anki sitemizde de forum bölümü var ve onay almış durumda. Daha önceden sahibi olduğumuz ve müşterilerimizin olan bir çok onaylı forum sitemiz zaten referanslarımız arasında mevcut.

Google News Kayıt Hizmeti Hakkında

Referanslarımız her geçen gün artmaktadır. Google news kayıt hizmeti verdiğimiz sayısız müşterimiz arasında bir kaç tanesini sizlere göstermek ve bu sayede sizlerin güvenini kazanmak istiyoruz. Listemizde de göreceğiniz gibi bir çok farklı alandan farklı sitelere Google news kaydı alabiliyoruz. Bu hizmetin sitenizin index hızına çok fazla katkısı olduğu gibi son zamanlardaki tecrübelerime ve search console verilerine bakarak söylemek isterimki google keşfet ve news aramalarında ara ara haberleriniz gözükmektedir. Google burada algoritmayı nasıl kullanıyor bilen yok fakat bazı yazılarımız düştüğü ve buralardan hit de çektiğini tecrübe ettik.

Onay sonrası sitenizin canlı mı, red mi ya da incelemede mi olduğunu Publisher Center‘dan sorgulayabilirsiniz. Bu sayfadan başvuru yapabilir, başvurunuzu takip edebilir ve ya onay sonrasında panelinizi yönetebilirsiniz. Kayıt sonrası panel sizin mailiniz üzerinde geçirilmektedir.

Google News Kayıt Referanslarımız

Sitelerin adresleri açıktır ne kadar zor sitelere news kaydı aldığımıza bakabilirsiniz.

Burada referanslarımıza başlamadan önce en büyük referans olarak kendimizi görüyorum. Webmaster blog sitemizi ve webmaster forumu sitemizi aktif kullanmıyor olmamıza rağmen, haber sitesi olmayan bloglar için ve forum siteleri için de news kaydı alabildiğimizi kanıtlamak için buraya ekliyorum.

Google News Kayıt Referanslarımız
Google News Kayıt Referanslarımız

Google news kaydı nasıl yapılır?

Aslında bu işlemler biraz karışık ve tecrübe gerektiriyor. İnternette bir çok anlatım ve ücretli ebook var ama içerikli ne kadar detaylıdır ve ya ne kadar sorunsuz onay alabilirsiniz bilemiyorum. Bir çok müşterim aslında kendisi onayı aldıktan sonra bana geliyor sorunlarını düzeltmem için. Kısacası kendimiz yapalım derken daha kötü sonuçlarda doğurabiliyorlar. O yüzden her zaman dediğim gibi herkes kendi bildiği kendi ustalığı olan işi yaparsa siz de daha sonrasında rahat edersiniz.

Google news kayıt hizmetimizden faydalanmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna iletişim sayfasından ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki formu doldurarak da ulaşabilirsiniz.