Category Archives: Backlink

Backllink alma taktikleri, backlink inşa şekilleri ve güncel yüksek değerli sitelerden nasıl kendinize link alabileceğinizi ayrıntılarıyla anlattığım konuları burada bulabilirsiniz.

Ahrefs Backlink Analiz (Google’dan Backlink Almak)

Bu yazıyı aslında pandemic başlığı altında verecektim, hatırlayacaksınız evdekal backlinkleri başlığı altında bir tane paylaşmıştım. Bu seferki efsane bir şey, direk Google amcadan da:100 backlink alacaksınız. Yabancı bir forumda okudum ahrefs backlink listesinde gözüküyor, backlink analiz diyerek baktığınızda da 100 olarak çıkmakta. Çoğu backlink satış sitesi sizlere bu linkleri 100-200 liradan aşağı satmazlar. Backlink çalışması… Read More »

ÜCRETSİZ Backlink Nasıl Alınır #EvdeKal

Evden çıkamadığımız bu günlerde sitelerimize yoğunluk verirken seo için çok önemli bir faktör olan backlink hakkında bazı kaynaklar paylaşacağım. Bu yazımın sonunda çok büyük sitelerden çok değerli backlinklere ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Tamamen legal olarak Dünya çapında sitelerden sitenize etkisi yüksek olacak backlinkler bunlar. Şu anlık sadece birkaç tane yöntem göstereceğim, ilerleyen günlerde daha da… Read More »